Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödeme Güvenliği

hediyezengini.com üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerde kullandığınız  bilgileriniz 128 bit SSL ile güvenliği sağlanmakta olup güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz adına gerekli görülen güvenlik adımları hediyezengini.com olarak atmakta ve takip etmekteyiz.

Nakit Tek Sefer Ödeme Seçeneği

hediyezengini.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde size sunulan ‘iyzico ile ödeme’ yöntemini seçip, bankacılık yönlendirme ve güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz, belirtilen hesap bilgilerinizle ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli Satış Seçeneği

Ürünler için Ödeme seçenekleri iyzico tarafından belirlenen taksit imkanları ile yapılabilmektedir. Ürün taksitlendirme şablonuna ürün sayfasından taksit seçenekleri bölümü içerisinden erişebilirsiniz.

Havale / Eft Seçeneği

hediyezengini.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde size sunulan ‘havale/EFT’ yöntemini seçip, belirtilen hesap bilgilerimize ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra 24 saat içinde ödeme işlemlerinizi tamamlanız durumunda siparişiniz onaylanır ve kargoya verilmek üzere hazırlanır. 24 saat içinde ödemesi tamamlanmayan siparişler ise iptal edilir.

Havale / Eft Banka Bilgileri

BANKA HESAP ADI ŞUBE ŞUBE NO HESAP NO İBAN
Ziraat Bankası Kamil ÇİL Bursa/ Üçevler Şb. 2691 91832759-5001 TR37 0001 0026 9191 8327 5950 01
Yapı Kredi Bankası Kamil ÇİL        

Kapıda Ödeme Seçeneği

hediyezengini.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde size sunulan ‘kapıda ödeme’ yöntemini seçip, ödemelerinizi ürününüz kapınıza geldiğinde kredi kartı yada nakit olarak yüklenici kargo firmasına yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği kargo firmalarının belirlediği taşıma ücretine ilave olarak kapıda ödeme ücreti tahsil edilmektedir. kapıda ödeme seçeneği ile bu fiyat farkını kabul etmiş olursunuz.

Nakit Puan ile Ödeme Seçeneği

Nakit puan kullanımı tek sefere mahsuben olası ödeme aksilikleri için müşterilerimizin üyelik hesaplarına tanımnlanır ve tek seferlik kullanılabilir bir ödeme yöntemidir. nakit puan seçeneği Nakit puan tanımlı üyeliklerde sepet ödeme kısmında otamatik olarak seçenek olarak sunulmaktadır, nakit puan ile öde seçeneği ile nakit puan devreye girer ve başka bir ödeme yapmaya gerek kalmadan sepet ürünleri onaylanma aşamasına geçecektir.

  • Ödeme ile ilgili soru, öneri ve şikayetleriniz için info@hediyezengini.com adresine mail atabilirsiniz.
Net Stamp
Graphic Desing Signboard
Ent Kitap Kırtasiye
Hediye Zengini
Awilix Accessory
AJ Resin Craft
EFTUNART
Handeva
The North Soap
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.