İş Ortaklığı

İŞ ORTAKLIĞI   - BAYİLİK - 

hediyezengini.com adresimizdeki ürünlerin satışlarına yardımcı olabilir satış yapabilir ve yaptığız satışları kendi üyeliğinizden takip edebilir, en önemlisi kazanç elde edebilirsiniz.

Bayilik Hakkında..

hediyezengini.com adresine üyelik gerçekleştirdikten sonra info@hediyezengini.com adresine üye bilgileriniz, yaşadığınız şehir, satış yöntemleriniz hakkında kısa bir bilgi ile bize ulaşmanız yetecektir.

üyelik ve bilgilendirme yapmanız ardından arkadaşlarımız sizlerle irtibata geçecek ve bayi üyelik işlemleriniz gerekli görülen evrak tamamlama süreci ardından gerçekleştireceklerdir.

İŞ ORTAKLIĞI   - XML, EXEL, API - 

hediyezengini.com adresindeki ürünlerimizi kendi sitenizde yayınlayabilir ve satışından kar elde edebilirsiniz. Sitenizde devamlı gündeme göre şekil alan orjinal tasarımlar, kişiye özel ürünler, ve herhafta yenilenen binlerce içerik ile sitenizden satışlarınıza ve site trafiklerine olumlu etki sağlamak kar elde etmek ve ürün çeşitliliğini gözle görülür biçimde arttırmak için xml, excel, apı, entegrasyonlarını kullanabilir ve her geçen gün gelişen, ürün çeşitliliği olarak artış gösteren, ürün tasarım olarak her hfata yeni tasarımlar eklenen ürünlerimizden faydalana bilmek için info@hediyezengini.com adresinden yada iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Hızlı sonuç için 0224 532 1 368 nolu telefondan mail bildiriminizi teyit etmenizi rica ederiz.

Net Stamp
Graphic Desing Signboard
Ent Kitap Kırtasiye
Hediye Zengini
Awilix Accessory
AJ Resin Craft
EFTUNART
Handeva
The North Soap
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.